DárekZnáte to sami, k Vánocům nové ponožky, k narozeninám kravata a k svátku láhev alkoholu. Ačkoliv je zvyk železná košile, není rozhodně na škodu jednou za čas koupit nějaké netradiční dárky. Každý člověk má rád překvapení a u dárků to platí dvojnásob. Ať už budete shánět dárek pro muže, nebo po ženy, vždy zkuste nadělit něco netradičního, něco co dotyčná osoba už dlouho (nebo nejlépe ještě nikdy) nedostala. Dobrý start je podívat se do kategorie zážitkové dárky. V této kategorii jsme pro Vás připravili dárky v podobě nejrůznějších zážitků – od adrenalinových, po relaxační.

Nakupte originální dárky, o kterých jste ani netušili, že existují.

Netradiční dárky pro ženy

Obzvláště významné jsou netradiční dárky pro ženy. Každá žena miluje, když jí muži dávají najevo její výjimečnost a jedinečnost. Pokud ženě koupíte parfém, který je cítit v každém druhém autobuse, moc ženu nepotěšíte. Pokud však věnujete dárek, který má jen málokdo, téměř určitě tím u ženy zabodujete. Pro netradiční dárky pro ženy doporučuje nahlédnout například do kategorie romantické dárky. Sám netradiční dárek pochopitelně k úspěchu nestačí, základem je, aby byl estetický či elegantní – z tohoto hlediska pak můžete na našem webu vybírat bez obav, neboť se snažíme pro Vás vybírat pouze takovéto dárky.

Originální dárky jsou ideální dárek k Vánocům.

Netradiční dárky pro muže

Stejně jako v případě žen, by i dárky pro muže měli být jedinečné. Kravata a košile se sice kupují jednoduše, ale že by takový dárek každý rok k narozeninám, nebo k vánocům vždycky potěšil, se říct nedá. Pokud budete chtít nadělit muži nějaký netradiční dárek, zkuste se podívat do kategorie originální dárky. Ačkoliv to nemusí být tak zřejmé, muži milují vyjímečnost stejně jako ženy. Oproti ženám však preferují více funkcionalitu, nad estetickou stránkou. Proto pokud chcete muže potěšit netradičním dárkem, hledejte něco, co nabízí jedinečné funkce, nejnovější technologie apod. Věříme, že právě na našem webu naleznete několik hezkých tipů.

Vybrat vtipné dárky pro muže je poměrně lehké. Kvalitní dárky k výročí za rozumné ceny. Poradíme vám jak vybrat originální svatební dárky.Ručně vyrobené dárky

Ručně vyrobené originální dárky musí potěšit každého obdarovaného – schválně se zkuste zamyslet, kdo v dnešní uspěchané době má čas promýšlet dárky… Většinou lidé nemají ani dost času na výběr super kupovaného dárku, natož pak aby někdo měl čas na ručně vyrobené dárky – přeci jen to nezabere zrovna málo času.

Gadgets jsou malé předměty většinou technického rázu, které mají určitou specifickou funkci, ale zároveň jsou často populární novinkou na trhu. Originální a dárky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí oslavenci dát nevšední věc. Sháníte originální dárky k různým příležitostem?

Jaké jsou ručně vyrobené dárky?

Pokud se rozhodnete někoho potěšit natolik, že mu věnujete ručně vyrobený dárek, pak nejčastěji připadají v úvahu různé papírové skládačky, vyšívané dečky a ubrusy, drobné předměty vyřezané ze dřeva nebo třeba něco vlastnoručně vyrobeného z keramiky, pokud někdo mate přístup do keramické dílny.

Kde hledat inspiraci na vyrobené dárky?

Nejlepší je čerpat ze své vlastní hlavy. Pokud však nápady nepřicházejí nebo by se hodila nějaká inspirace, můžeme doporučit vyhledat nějakou knížku a poté si ji půjčit nebo ještě lépe zakoupit. Mnoho nápadů také najdete na internetu, pokud použijete internetový vyhledávač a nebudete líní projít více stran ve výsledcích hledání. Cenné rady Vám také mohou přinést diskuzní fóra, na která jistě při větším vyhledávání narazíte. Pak nezbývá než Vám doporučit si na fóru založit svůj účet a zapojit se do diskuze s ostatními nadšenci, kteří také rádi darují ručně vyrobené dárky.

Srandovní dárky

Veselé originální dárky jsou dobrou volbu pro všechny osoby, které se rády smějí. Je jen opravdu málo lidí, které srandovní dárky urazí. Na druhou stranu je však pravda, že jsou příležitosti a osoby, pro které se tento typ dárků příliš nehodí. Pokud však budete vybírat dárek pro kamaráda nebo kamarádku, určitě se porozhlédněte po nějakém tom vtipném dárku. Srandovní dárky totiž nepotěší jen samotnou osobu, které je nadělíte, ale udělají radost i všem okolo. Na našich stránkách tento typ dárků najdete v kategorii vtipné dárky, do které se dostanete jedním kliknutím myší na příslušný odkaz v levém menu.

Srandovní dárky pro muže

Muži jsou zpravidla hračičkové a zároveň tak trochu nemravové. Pokud chcete najít nějaké srandovní dárky pro muže, které zaručeně potěší, zkuste se porozhlédnout po nějakém laškovném předmětu připomínajícím část ženského těla. Obliba mužů v humoru namířeném proti ženám je všem dobře známá. Muže, žijícího již delší dobu v manželství, pak obvykle potěší srandovní dárky pro muže, které si berou na mušku tchýni. V případě, že dotyčný muž není příliš ješitný a dokáže si dělat srandu i sám ze sebe, můžete mu koupit dárek, který si dělá legraci z jeho zlozvyků – například v podobě karikatury na kávovém hrnku apod.

Srandovní dárky pro ženy

Co dokáže ženu snad vždy zaručeně rozesmát? Odpověď je snadná – když se může bavit na účet mužů. Viděli jste někdy spolu s nějakou ženou srandovní video, ve kterém muž dostane letícím předmětem omylem úder do slabin? Pak si jistě pamatujete jak upřímný smích to v dotyčné ženě vyvolalo. S tímto vědomím je dobré hledat srandovní dárky pro ženy. Samozřejmě není třeba se zaměřovat pouze na dárky zesměšňující muže, na místě je vybírat i srandovní dárky pro ženy, které si dělají legraci přímo z obdarované osoby – z jejích zlozvyků apod. Oblíbený srandovní dárek pro kamarádku je pak také imitace mužské pýchy… Tento typ dárku pak ovšem nedoporučujeme kupovat pro tchýně!


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!