Originální dárky pro ženy všech kategorií

Ať už sháníte dárek pro mladší sestru nebo se chystáte na oslavu narozenin babičky, jistě budete přemýšlet, s jakým dárkem se dostavit. Ono koupit v nejbližším supermarketu bonboniéru a květiny je sice snadným řešením, nicméně oslavenkyně si možná bude připadat trošku odbytá. Přeci jen jste se mohli na její oslavu trošku více překvapit. Co ale vymyslet, když vám schází nápady i kreativní nálada? Několik tipů na originální dárky pro ženy vám přinášíme na následujících řádcích.

Gurmánské sady a balíčky

Že potravinovým balíčkem nikoho příliš neoslníte? Pak jste zřejmě ještě s největší pravděpodobností neslyšeli o gurmánských sadách, v jejichž útrobách se nachází řada exkluzivních specialit, mezi které patří třeba lahodná italská vína, belgické pralinky nebo francouzské paštiky a teriny. Pokud patří oslavenkyně mezi milovnice dobrého jídla a pití, s gurmánskou sadou máte vyhráno!

Vinné soudky na velkou párty

Jste pozváni na významnou oslavu, která se nese v duchu nikdy nekončící zábavy? Plánujete slavit až do rána? Pak se vám i ostatním zúčastněným může hodit originální dárek ve formě vinného soudku, který jen tak rychle nevyschne. A o dobré víno se během večera strachovat nemusíte.

Vzpomínkové předměty

Osobní dárek s nápadem je u žen zárukou úspěchu. Pokud máte dostatek společných fotografií, vytvořte vzpomínkové fotoalbum doplněné o vlastní komentáře a glosy. V případě, že zásoba společných fotografií ve vašem domácím archivu značně pokulhává nebo se jich jednoduše nechcete vzdát, vyberte alespoň jednu a nechte ji pomocí moderní techniky zvěčnit do 3D podoby. Taková vzpomínka na společné chvíle je rozhodně k nezaplacení a zaboduje jak u nejlepší kamarádky, tak u maminky nebo milované babičky.

Náš tip: Všechny tyto a spoustu dalších dárků pro muže i ženy naleznete v e-shopu Dobrý dárek.


Reklama:


Svítící tyčinky, chemické světlo, lightstick je skvělý doplněk na různé oslavy, párty, akce, diskotéky.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!